20 Haziran 2017

20 Haziran 2017 Posted by: Category: Asansör Pano Reklamları, Blog No comments

Site içi Asansör Reklamları İnsan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu konut asansörleri, çağımızın en etkili reklam araçlarından bir tanesidir.

Asansör reklamcılığı yeni ve çağdaş bir uygulamadır. Bir site içerisinde ortalama gün içerisinde 4500 farklı kişiyi misafir eder. Asansör içi reklamları televizyon reklamları gibi kanal değiştirip kapatamayacağınız için asansörü kullanan her kişi reklamları görmektedir. Site sakinleri bu şekilde reklamları okumaktadır ve işletmenizden veya markanızdan  haberdar olmaktadır.

Asansörü beklerken ya da asansörün içinde iken asansör reklamların okunmadan geçilemeyeceği kesindir. Asansör içerisinde konumlandırabileceğimiz panolarda kısa yolculuklar sırasında hedef kitlenize vereceğiniz mesajı en üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Ve özellikle asansör gibi bekleme gerektiren alanlarda kullanılan kısa ve net görselleriniz sayesinde diğer yöntemlere göre daha çok akılda kalıcı etki yaratmaktadır.

Reklamatör Medya olarak amacımız bulunduğumuz lokasyonda firmaların en kısa süre içerisinde marka olmasını ve daha çok kitleler tarafından görülmesini sağlamaktadır. Yüksek alım gücüne sahip hedef kitlenin yaşadığı sitelerde, asansör içlerine uygulamış olduğumuz panolarımızda, etkili ve satın almayı kolaylaştıracak netlikte doğrudan çalışan ve tüketen kitleyi yakalayarak firmalar için reklam alanı oluşturmaktır.

Etiketler: , ,

Leave a Comment