Billboard Reklamları

Medyaki Gücünüz

Billboard reklamları son yıllarda popülerliği artmış, hafızalara kazınan etkisi ile en çok tercih edilen reklam türlerinden biri olmuştur. Billboardın en büyük avantajı, kalabalık ve stratejik yerlerinde olması. İşe gidiş ve gelişlerde, özellikle yoğun trafik içinde stratejik noktalarda bulunan Billboard reklamları doğru tasarlandığında büyük güce sahiptir.

Toplu konutların (site) giriş ve çıkış kapılarında veya otopark giriş ve çıkışlarında bulunan, insanların kısa sürelide olsa ayrıntıları görebileceği yerlerde bulunmaktadır.

Billboard Panoları genel olarak 1980×3480 mm ebadındaki reklam panolarıdır. Reklam aracının çift ayaklı modüler yapısı, yan yana estetik bir şekilde montaj yapılabilmesine imkan sağlamaktadır. Çelik konstrüksiyon olan parçaların tamamı, sıcak daldırma galvaniz uygulaması ile paslanmaya karşı korunaklı hale getirilir. Firmamız tarafından toplu konutlara yerleştirilmektedir.

Şehirler arası yollar üzerinde bulunan yol levhaları standart bakımından değişik ölçüler taşıyabilirler ancak Billboard çerçeveleri, renkleri, yerden yükseklikleri farklı olsa dahi afiş kullanım alanları standart ölçülerdedir.

Billboard görseli basımı yapabileceğimiz gibi, tasarımcınız yoksa modern bir reklam metni ve etkili bir tasarımla baskı hizmeti vermekteyiz.

Billboard reklam alanlarımız haftalık kiralama olarak satışa sunulmaktadır.

Rezervasyon Koşulları

  • Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.
  • Rezervasyon için Billboard reklam bütçesinin 50% ‘si, Billboard reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir.
  • İstediğiniz konumda ki billboard reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.