Sıkça Sorulan Sorular

Reklamatör Medya olarak ,

  • Asansör içi Pano Reklamları
  • Kapı (Hane) Broşür Dağıtımı
  • Billboard Reklamları
  • Homeboard Reklamları
  • Raket CPL Pano Reklamları
  • Araç Giydirme Reklamları
  • Duvar Giydirme Reklamları
  • Organizasyon (Stand) Çalışmaları
  • Web Tasarım Hizmetleri

hizmetlerini vermekteyiz.

İnsan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu konut asansörleri, çağımızın en etkili reklam araçlarından bir tanesidir. Asansör içerisinde firmamız tarafından tedarik edilerek asılan 297 x 420 (A3) mm ebatlarında olup, firmanızdan teslim aldığımız görseli sergilediğiniz alandır.

Dijital Baskı: Baskısı yapılacak görselin, matematiksel verilerin yardımıyla gerekli malzemeye aktarılmasıdır. Geleneksel baskı teknikleri matbaa ve serigrafiden farklı olarak, grafiği hazırlanan görselin, dijital baskı makinası yardımı ile kağıt, vinil, folyo ve benzeri malzemeye aktarılması işlemidir.

Dijital baskı, kullanım yeri, hava şartlarına maruz kalma şekline göre farklı dayanıklılık süreleri göstermekle beraber, 1 yıldan önce solma yapmaz. Fazla güneş, yağmur, kar yağışına maruz kalması durumunda bu süre biraz kısalabilir. İç mekan kullanımında bu süre oldukça uzundur.

Reklam vermek için gerekli olan görseller işletmeniz tarafından hazırlanıp tarafımıza iletilmektedir. Halihazırda çalışmakta olduğunuz tasarımcınız yok ise firmamız tarafından ücreti karşılığında görselleriniz hazırlanmaktadır.

Karşılıklı olarak reklam iş birliği sözleşmesi imzaladıktan reklam bedelinin rezervasyon ücreti olarak 50% tahsil edilmekte olup, kararlaştırılan reklam yayın tarihi yani iş başlangıcında geri kalan reklam hizmet bedeli tahsil edilmektedir.

Rezervasyon yapılması durumunda reklam bütçesinin %50 nakit olarak ödendikten sonra reklamlarınızın yayınlanma tarihinde geri kalan ücreti ödenmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda reklamlarınız yayımlanmayacaktır.

Ödemeleri peşin olarak, havale ve eft yoluyla yapabilirsiniz.

Hiçbir Rezervasyona ve/veya Baskı/Montaj hizmetlerine KDV DAHİL değildir.

Kapı kapı broşür dağıtımı, asansör panoları, homeboard, raket cpl pano ve billboardlarımıza görselleriniz firmamız bünyesinde bulunan operasyon ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Kiralamış olduğunuz reklam mecralarımıza uygulanan reklamlarınız sonrasında operasyon ekibimiz mesai saati bitiminde satış temsilciniz ve/veya portföy yöneticilerimize raporlama yapmaktadır. Satış temsilciniz ve/veya Portföy Yöneticiniz daha sonra ilgili raporlamayı tarafınıza sunmaktadır.

Ayrıca istediğiniz takdirde görevlendirdiğiniz bir çalışanınızı operasyon ekibimizle beraber gönderebilir ve reklamlarınızın yayınlanıp yayınlanmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önceliğimiz kurumların karşılıklı olarak bir güven içerisinde hizmet sunmaktadır.

Broşür dağıtımı istediğiniz tarihte ve zamanda yapılabilmektedir. Ancak diğer reklam mecralarımız için satış temsilcilerimiz ya da Portföy Yöneticilerimiz ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Reklam mecralarımızda yoğunluk sebebiyle reklam vermek istediğiniz tarihler arasında daha önce rezervasyon yapılmış veya kiralanmış olmaktadır.

Reklam mecralarımızı önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Satış Temsilciniz veya Portföy Yöneticiniz ile görüşerek ilgili lokasyon için rezervasyon yaptırmadığınız takdirde reklamınız yayımlanmamaktadır.

Rezervasyonunuz geçerli olması için Satış Temsilcisi veya Portföy Yöneticisi tarafından tarafınıza iletilmiş sözleşmenin karşılıklı olarak imzalanarak reklam bütçesinin %50 ‘sinin ödenmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda rezervasyonunuz geçersiz sayılmış olacaktır.